jak se připravit na focení?

Bude znít jako klišé, když řeknu, ať si zabalíte hlavně dobrou náladu? Možná ano, ale věřte mi, že ta je opravdu ze všeho nejdůležitější. Zahoďte obavy a nalaďte se na dobrou vlnu. Pokud rádi posloucháte písničky, řekněte mi to! Mám vytvořené playlisty právě pro pohodové focení. Na větu, že nejste fotogeničtí rovnou zapomeňte, protože nic takového neexistuje! 

Co se týče oblečení, nejlépe na fotkách vypadají tlumené barvy. Béžová, tmavě zelená, vínová, pastelové a zemité barvy. Pokud máte v plánu si vzít na focení tričko s výrazným potiskem, raději ho nechte doma. Určitě se nebojte mi napsat s výběrem outfitu. Moc ráda vám pomůžu. Přeci jen už vím, co na fotkách vypadá dobře a co spíše ne. 

Při focení s vámi komunikuji, zachycuji vás přirozeně a bez velkých inscenací. Fotky tak vypadají autenticky a lépe!

Způsob odevzdání fotografií

Svatební fotografie odevzdávám přes Google Drive. Cca 3 dny po svatbě posílám ochutnávku, ve které je 20 fotografií. Zbytek fotek budete mít do dvou měsíců. 

Tvořím i balíčky, které obsahují vytištěné fotografie, flashku s fotkami a slevu na svatební knihu a další focení. Po půl roce fotky na Google Drive smažu a Vám zůstávají ty na flashce. 

Pokud budete mít zájem, mohu nabídnout i výtisk rodinných či párových fotografií. Ty jinak odevzdávám také před Google Drive.