chcete zdokumentovat své okamžiky?

kontaktujte mě

 

Kontaktní formulář

sledujte mě na sociálních sítích

lindova.photo@gmail.com
+420 725 771 200
IČO: 14171201

otázky a odpovědi

Kde a kdy budeme fotit?

Místo nechám ráda na vás. Pokud máte nějaké oblíbené a cítíte, že vás k němu něco táhne, je to to ono, co na fotkách chci zachytit! Může se ale také stát, že nevíte, kde byste chtěli fotit, zda doma nebo venku.. V takových případech jsem vždy na drátě a moc ráda vám s výběrem pomůžu! 

Co se týče času focení, pokud budeme fotit v exteriéru, nejlepší fotky vznikají cca hodinu až dvě před západem Slunce, nebo při jeho východu. Pokud budeme fotit v interiéru, čas v zásadě nehraje větší roli, stačí fotit, když do místnosti dopadá dostatek světla.

Co když nakonec nebudu v domluvený termín moct?

Ano, to se stává. Nejen vám, ale i mně. Kdykoliv nám do domluveného termínu může cokoliv vlézt. Proto si zakládám na včasné a důkladné komunikaci. V případě, že zjistíte, že nebudete moci, napište mi nebo zavolejte. V tom případě si domluvíme jiný termín. 

Respektuji, pokud se nám to stane maximálně dvakrát. Pokud zrušíte focení potřetí, nárokuji si právo požadovat částku, která byla za focení přislíbena. Přeci jen, v tomto termínu jsem mohla mít jinou zakázku. Prosím o respektování i mé strany a toleranci maximálně dvou zrušených termínů.

Co když bude špatné počasí?

Záleží, co berete jako špatné počasí. Pokud bude mírně pršet, sněžit nebo foukat, není třeba focení rušit. Právě tyto jevy dodávají fotkám něco výjimečného! V případě opravdu velmi špatného počasí můžeme focení přesunout do interiéru nebo se domluvit na jiném termínu.

Můžeme vidět náhledy fotek?

Náhledy fotografií nikdy neposílám. Vybírám dle svých nejlepších možností a věřte mi, že pokaždé se k vám dostane ten nejlepší možný výběr! 

Kolik fotek dostanu?

Nerada určuji nějaké milníky. Snažím se odevzdávat co nejvíce povedených fotek. Ze svateb odevzdávám všechny povedené. U rodinných či párových fotografií mám daný minimální počet, ale pokud se jich povede více, více jich odevzdám. U produktového a fashion focení záleží na vzájemné domluvě. 

Za jak dlouho fotky dostaneme?

Samozřejmě záleží na vytíženosti. Přes léto, kdy je svatební sezóna, se odevzdání fotek prodlouží. Maximálně je však budete mít do měsíce a půl. Co se týče párových a rodinných fotografií, snažím se je mít do týdne až dvou hotové. 

Můžeme si tykat?

Ano! Za tykání budu jedině ráda. Je to pro obě strany přirozenější při vzájemné komunikaci. Pokud ale budete raději za vykání, budu vaše přání plně respektovat!